Nuotykiai “Po Berželiu“: vaikai suvienijo šeimas

Savanorių asociacija “Spindulys“ gal ir ankstokai, tačiau balandžio 28 d., šeštadienį, atidarė vasaros sezoną prasmingu susibūrimu: “Šeimų švente“. Beveik metus laiko Spinduliukai aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose, kartu į prasmingą ir naudingą veiklą įtraukdami savo tėvelius bei senelius.

Šią dieną pradėjome džiugiai ir sportiškai nusiteikę. Mamos kepė šašlykus, močiutės tepė sumuštinius, o mažiausieji Spinduliukai vaišino senelius ant laužo keptais zefyrais. Šventėje buvo gausu varžybų ir konkursų. Tėčiai surengė žvejybos varžytuves “Draugiška žuvis“. Nors žuvys dar nepradėjo vasaros sezono ir nebuvo draugiškos, tačiau be konkurencijos šiame turnyre lyderiu tapo tėtis Gediminas Janušauskas. “Išmaniojo recepto“ konkurse laimėjo mama Sonata Nenortavičienė, nustebinusi visus patiekalu “Cukinijos draugystė su višta“. Mama Vida vaišino savo firminėmis sveikuoliškomis salotomis “Šimtažiedis ir garšva“. Į “Spindulio“ šeimų šventę atvyko ir mūsų ambasadorės Kaune Skaistė Sakalauskienė ir Neringa Bašinskienė. Skaistė vaišino sumuštiniais “Žuvytės pagalvytėje“, o Neringa visiems siūlė skanauti gaiviojo gėrimo “Linksmasis vyšnių šokis“. Beje, Neringa vienbalsiai buvo išrinkta “Misis stilingiausi croksai“. Mama Jurgita Janušauskienė visus vaišino “Adidas suktinukais“.

Kol tėveliai ir seneliai rungėsi įvairiuose konkursuose, jaunieji Spinduliečiai dalyvavo orientacinėse varžybose ir laimėjo mamos Sonatos įsteigtą prizą “Ledų kalnas“. Pačių mažiausiųjų atrakciją “Karutis – BMW“, kurią organizavo Tadas Jankūnas, visiems sukėlė daug juoko ir šiltų emocijų.

Džiugu, kad mes, Spindulio komanda, per ne pilnus metus subūrėme gausų vaikų ir jaunimo būrį iš įvairių Kėdainių miesto ir rajono mokyklų. Matydami mūsų, jaunųjų Spinduliečių užsidegimą, dalyvavimą įvairiuose labdaros akcijose, po truputį jungiasi ne tik tėveliai, bet ir seneliai. Mūsų sėkmės receptas: “Viską, ką darome, darome su meile“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s